Banner

Venkovní parapet pozinkovaný ohýbaný - šířka 340 mm

Tisk
Venkovní parapet pozinkovaný ohýbaný.
Včetně dopravy Osobní odběr BRNO v ceně 0 Kč
Základní cena139 Kč
Prodejní cena168 Kč
Barva
Popis

Tyto venkovní parapety jsou ekonomickou, variantou pro dobře známé hliníkové venkovní parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelnými estetickými hodnotami, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledají kvalitní a cenově přijatelné parapety pro svá okna.

Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený při výrobě, jak trapezových plechů tak i jiných střešních krytin. Jedná se o FeZn plech z polyestrovým povlakem, což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby.


OCHRANA POVRCHU
Povrch parapetu je pokryt povětrnostně odolnou PVC fólií, která zajišťuje ochranu parapetu před poškozením parapetu vnějšími vlivy. Parapet je rovněž opatřen ochrannou samolepící fólií, která chrání parapet během montáže před mechanickým poškozením a znečištěním maltou, vápnem a podobně, a kterou je nutné po dokončení montáže odstranit. Samotný povrch parapetů nesmí přijít do styku s fasádními barvami, vápnem a penetračními nátěry.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA
V případě zněčištění se parapety omývají pomocí houby či hadříku vlažnou vodou se syntetickým čistícím prostředkem. Nakonec se všechny kliníkové části oplachují vodou. Povrch parapetu se nesmí čistit pomocí ocelové vlny, smirkových prostředků apod.

Uvedená cena je za 1 bm.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates